info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

Systainer³ - třetí generace systainerů Festool

Třetí generace Systainerů s označením Systainer³ zachovává komfort Systainerů T-Loc a vrací se k robustnosti první generace Systaineru Classic. To vše doplněno o dvě madla a větší výběr velikostí. Oproti předchozím řadám tady máme Systainer³ M, který svým formátem (půdorysem) odpovídá systainerům první a druhé generace a také je s nimi vzájemně kompatibilní. Odlišuje se pouze větším rozsahem výškek od 89mm do 437mm. Údaj o celkové (vnější) výšce systaineru je současně doplňujícím údajem ve značení systainerů. Takže nástupce systainerů SYS 1 a SYS 1 T-Loc se nyní označuje SYS³ M 112 (výška 112mm).
Již druhá generace měla ve svém portfoliu systainery MIDI, které se svým rozměrem vymykaly ze zavedených formátů systaineru. Třetí generace tento systém převzala, rozšířila a vznikla nám zcela nová řada prodloužených systainerů s označením Systainer³ L. Už prosakují informace, že ani tady se vývoj nezastaví a můžeme očekávat ještě větší systainery ve formátu dvou vedle sebe postavených Systainerů M.

Dílenské plechové boxy s výsuvnými policemi, nerozbitné uzamykatelné kufry na ruční nářadí a techniku, textilní brašny, závěsné kožené kapsy na opasek a další pomůcky pro všechny řemeslníky, kteří potřebují mít své nářadí vždy po ruce. Opaskové kapsy slouží i jako zásobníky na hřebíky a vruty při montážích.
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Velikost

Typ obalu


Proč vzniknul Systainer Festool 3. generace ?

Systainer je vyráběn z vysoce kvalitního plastu, aby odolával každodenní zátěži při ukládání a transportu nářadí. V současné době se můžeme setkat se třemi generacemi systainerů, které jsou stále vzájemně kompatibilní a můžeme je spolu spojovat. První generace systainerů se objevuje pod označením Systainer Classic a zakladním identifikačním prvkem jsou čtyři přesky v horní části systaineru. Čelní dvě slouží k uzamčení víka systaineru. S využitím dalších dvou bočních přesek lze systainer připnout k dalšímu hornímu systaineru. Druhá generace Systainerů T-Loc přinesla zcela zásadní změnu ve formě jednoho centrálního otočného prvku T-Loc, který slouží k uzavření víka systaineru a současně ke spojování s dalšími systainery. Tato geniální myšlenka rozšířila již tak velký okruh fanoušků pro které je systainer jediným použitelným systémem na ukládání nejen nářadí. Bohužel se používáním projevily některé drobné nedostatky v podobě tenčích stěn systaineru (asi úspora několka gramů ABS plastu), občasné poškození pantu a hlavně chybějící čelní rukojeť (jako u obyčejného kufru) pro přenášení jednoho samotného Systaineru. A tak nezbylo nic jiného než dát dohromady robustní konstrukci z první generace, chytré zavírání T-Loc z generace druhé, přidat čelní madlo, doplnit přípravu na výsuvy systému Bott a máme tady téměř dokonalý systainer třetí generace označovaný Systainer³

 

Srovnávací tabulka - Systainer Classic, Systainer T-Loc a Systainer³ 

Označení SYS Classic SYS T-Loc SYS³ Rozdíl
Classic T-Loc SYS³ Výška celkem (mm) Výška celkem (mm) Výška celkem (mm) Výška celkem (mm)
SYS 1-BOX SYS 1-BOX SYS³ ORG 89 112 112 89 -23
SYS 1 SYS 1 TL SYS³ M 112 112 112 112 -
- - SYS³ M/L 137 - - 137 Nové
SYS 2 SYS 2 TL SYS³ M/L 187 164,5 164,5 187 + 22,5
SYS 3 SYS 3 TL SYS³ M/L 237 217 217 237 + 20
SYS 4 SYS 4 TL SYS³ M 337 322 322 337 + 15
SYS 5 SYS 5 TL SYS³ M 437 427 427 437 + 10

 

Náhrada za systainer SYS1-BOX

Velmi oblíbený systainer SYS1-BOX s barevnými pořadači na drobný spojovací materiál je již doprodán. Ale nemusíme obávat, protože jeden systainer SYS1-BOX je nahrazen celou řadu systainerů s organizéry nebo bez nich. Nová řada je opět stavebnicového formátu, kdy si můžete vybrat pořadači plně osazený systainer nebo prázdný a pořadače jednotlivě dokoupit. Značení nových pořadačů je Systainer³ Organizer.

 

YouTube kanál věnovaný systainerům

 

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2019