info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

Systainer³ - třetí generace systainerů Festool

Třetí generace Systainerů s označením Systainer³ zachovává komfort Systaineru T-LOC a vrací se k robustnosti první generace Systaineru Classic. To vše doplněno o dvě madla a větší výběr velikostí.

Dílenské plechové boxy s výsuvnými policemi, nerozbitné uzamykatelné kufry na ruční nářadí a techniku, textilní brašny, závěsné kožené kapsy na opasek a další pomůcky pro všechny řemeslníky, kteří potřebují mít své nářadí vždy po ruce. Opaskové kapsy slouží i jako zásobníky na hřebíky a vruty při montážích.
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Typ obalu

Nová generace Systainerů³ posouvá možnosti mobility o další level výše. Firmy Festool, TANOS a bott společně vyvinuly mobilní systém, který lze perfektně integrovat do vestavby vozidel bott vario3. Nyní budete mít i ve vozidle zabezpečený pořádek, na který jste zvyklí u Systainerů, a jednoduchou manipulaci.

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2019