- Elektrické nářadí
- Ruční nářadí
- Stlačený vzduch
-
Dílna - Stavba
- 262 Brašny-kufry-boxy
- 194 Brusivo
- 375 Dílenské vozíky
- 364 Dílenský nábytek
- 87 Generátory a zdroje
- 612 Kotevní technika
- 94 Manipulační technika
- 130 Montážní technika
- 8 Obráběcí stroje
- 717 Ochranné pomůcky
- 87 Průmyslová chemie
- 91 Svítidla, kabely
- 45 Topení a chlazení
- 270 Tváření otvorů
- 39 Vybavení servisů
- 101 Značkování
- Měřící technika
- Úklid a zahrada
>
Ruční nářadí >
Upínání >
Svěrky
Svěrka Mafell F-SZC 180 pro upnutí lišty na pracovní stůl, 2ks
Katalogové číslo: MF 093868
Značka:
Mafell
Sada dvou kusů šroubových svěrek Mafell F-SZC 180 pro pevné a bezpečné upnutí vodicích lišt Mafell a Bosch FSN k obrobku nebo pracovnímu stolu. S rozpětím 180 mm hravě zvládnou i silnější materiály, čímž eliminují jakýkoliv nežádoucí pohyb lišty a zaručují dokonalý řez hned napoprvé.
Doporučené příslušenství
Svěrky Mafell F-SZC 180 představují profesionální řešení pro fixaci vodicího systému. Jsou konstruovány tak, aby jejich spodní čelist přesně zapadla do drážky vodicí lišty, zatímco horní čelist se šroubovým mechanismem zajistí pevný přítlak k materiálu nebo hraně stolu.
Maximální stabilita: Robustní ocelová konstrukce zabraňuje pružení a zajišťuje konstantní sílu přítlaku.
Ergonomické ovládání: Šroubová rukojeť umožňuje citlivé dotahování, které nepoškodí povrch obrobku.
Optimální rozměr: Rozpětí 180 mm je "zlatou střední cestou" – dostatečné pro většinu tesařských a truhlářských úkolů, ale stále kompaktní pro transport.
Dlouhá životnost: Jak je u značky Mafell zvykem, použité materiály jsou dimenzovány pro každodenní nasazení v náročných podmínkách.
Kompatibilita – Na co pozor?
V oblasti vodicích lišt existují dva hlavní tábory a je důležité vybrat správně:
Plná kompatibilita: Svěrky jsou 100% určeny pro systém Mafell F a jsou plně kompatibilní s lištami Bosch FSN. Tyto dva systémy sdílejí stejný profil drážky.
Nekompatibilita: Tyto svěrky nepasují na vodicí lišty značek Festool, Makita, Metabo či Milwaukee. Tyto značky využívají jiný profil vodicí drážky (často užší nebo jinak tvarovaný).
Oblasti použití : Upevnění vodicích lišt při formátování deskových materiálů.
- Zajištění lišty na pracovním stole při frézování nebo vrtání.
- Práce v dílně i na montážích, kde je vyžadována vysoká přesnost bez kompromisů.
Obsah balení
2x Šroubová svěrka Mafell F-SZC 180
Svěrka Mafell F-SZC 180 pro upnutí lišty na pracovní stůl, 2ks v kategoriích: Svěrky
Parametry
Další vlastnosti
|
Pro vodící lišty |
Zákaznické dotazy
Podobné produkty
Jednoruční svěrky pro vodící lišty Festool a Mafell EZR15-SET, (balení 2ks)
Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně
Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí
Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.



Odebrat z porovnání
Odpoví vám:


+420 724 044 483






