info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

StarLock - nový standard v upínání nástrojů oscilačních brusek

Spolehněte se na nový systém upnutí nástroje oscilačních brusek Starlock. Byl vyvinut pro snadnou, rychlou a bezpečnou výměnu nástrojů. Starlock systém garantuje perfektní upevnění nástroje a tím optimální přenos síly. Vyrábí se ve třech výkonnostních třídách pro spolehlivou ochranu elektrického nářadí před přetížením a poškozením. Perfektní usazení příslušenství s minimální vůlí a bezeztrátovým přenosem síly pro vynikající postup práce. Zvlášť ohybově tuhý 3D tvar z ušlechtilé oceli pro výrazně lepší přesnost a pracovní výsledky.

STARLOCK - Univerzální upnutí nástroje pro všechno oscilační nářadí Fein a Bosch nejběžnější multifunkční nářadí ostatních značek. Nástroje StarLock lze nasadit i na stroje StarLock-Plus a Starlock-Max. (průměr otvoru 10,6mm)
STARLOCK PLUS - Univerzální upnutí nástroje pro výkonné oscilační nástroje Fein a Bosch. Nástroje StarLock-Plus lze nasadit i na stroje Starlock-Max. Nelze nasadit na stroje se základním upínáním StarLock. (průměr otvoru 10,1mm)
STARLOCK MAX - Univerzální upnutí nástroje pro nejvýkonnější oscilační nástroje Fein a Bosch. Nástroje StarLock-MAx lze nasadit pouze na stroje Starlock-Max. Nelze nasadit na stroje se základním upínáním StarLock ani na stroje StarLock-Plus.(průměr otvoru 9,7mm)

Oscilační nástroje jdou ruku v ruce s oscilačními stroji. Stačí kliknout a během několika mílo vteřin může být váš adaptér oscilačních nástrojů anebo příslušenství jakým je pilový list. Vsaďte na vysokou kvalitu oscilačních nástrojů nejznámějších značek. Jednoduše uřežete dřevěné materiály, plasty a dokonce i dřevěné kovy. Tak na co ještě čekáte.
40Oscilační stroje 203Oscilační nástroje 23Příslušenství
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Typ brusky

Oblast použití nástroje

Použití na materilál

Provedení nástroje

Upínání nástroje

Rozměr

Průměr (mm)

Délka

Pracovní délka

Šířka

Tloušťka

Materiál

Hrubost brusiva

Balení

Velikost

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024