Napište nám
Zavolejte nám: +420 383 420 513
 
Přihlášení
EUR
menu

Standardní nabíječka CH3200E, 320W

Katalogové číslo: EGO CH3200E
Značka: EGO power

Pro nabíjení akumulátorů EGO Power+ 56V Arc je nutné používat inteligentní nabíječku EGO. Pro optimální režim nabíjení je nabíječka opatřena řídící elektronikou, která nepřetržitě monitoruje aktuální stav baterie a dle toho přizpůsobuje režim nabíjení, dobu nabíjení a nabíjecí proud. Nabíjení je plně automatické.Nicméně svým výkonem 320W je vhodnější pro nabíjení baterií s nižší kapacitou do 5Ah kdy doba nabíjení činí okolo 1 hodiny.

Dostupnost: 3 dny

2 590 Kč

2 140 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Pro standardní nabíjení baterií EGO je nutné použít inteligentní nabíječky EGO. Standardní nabíječka je opatřena ložem baterie tak, aby se baterie dostala do nabíječky pouze správným způsobem. Nabíječka je opatřena řídící elektronikou, která naprosto samostatně vyhodnotí stav baterie a automaticky zvolí režim nabíjení, dobu nabíjení a nabíjecí proud. Stav baterie a aktuální stav nabití je indikován LED diodami na panelu. Nabíječka je tak plně automatická bez jakéhokoliv nutného zásahu ze strany uživatele. Ergonomicky je navržena tak, aby byla dostatečně stabilní. Například od "0" do plného nabití 2,5Ah baterie trvá této nabíječce 35 minut a baterie 5,0Ah 70 minut. Takže při střídání dvou baterií mnohdy pokryjete výkon potřebný pro celodenní práci.
Nabíječka je napájena ze standardní elektrické sítě 230V/50Hz, poskytuje výkon 320 W a splňuje veškeré bezpečnostní požadavky, kladené na takovéto elektrozařízení a je určena především pro nabíjení baterií používaných v domácích podmínkách či při občasném profesionálním použití.

Technické informace
Doba nabíjení - 2,5 Ah baterie : 35min
Doba nabíjení - 4,0 Ah baterie : 55 min.
Doba nabíjení - 10,0 Ah baterie : 130 min.
Doba nabíjení - 7,5 Ah baterie : 100 min.
Doba nabíjení - 6,0 Ah baterie : 80 min.
Doba nabíjení - 5,0 Ah baterie : 700 min.
Doba nabíjení - 12,0 Ah baterie : 160 min.
Napájení (V/Hz) : 230/50
Příkon (W) : 320


Standardní nabíječka CH3200E, 320W v kategoriích: Akumulátory a nabíječe

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024