info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu
Sleva: 31%

Sada plochých vrtáků do dřeva EXPERT Self Cut Speed, 16-32mm, 6+1ks, blistr

Katalogové číslo: 2 608 900 334
Značka: Bosch profi

Užijte si rychlé a přesné vrtání s plochým vrtákem Expert Self-cut. Závitový hrot pro velmi rychlé vrtání bez námahy. Důmyslně do vlnovky tvarovaná ploška vrtáku zajišťuje rychlý úběr materiálu. Sada obsahuje šest nejpoužívanějších vrtáků o průměrech 16/18/20/22/25/32mm délky 152mm. + prodlužovací nástavec. Baleno v plastovém blistru.

Dostupnost: 3 dny

Původní cena: 1 631 Kč

1 121 Kč Sleva 31%

927 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Sleva: 23% Akce Novinka

Stavební křížový laser Sola PLANO 3D Green Professional

Sola Skladem
14 200 Kč 10 990 Kč s DPH

Vysoká rychlost vrtání do dřeva  Vrták EXPERT Self Cut Speed se vyznačuje nejpokročilejší konstrukcí pro ploché frézovací vrtáky do dřeva, snadnou použitelností a vysokou praktičností pro náročné profesionální uživatele. Jeho patentovaný závitový hrot Bosch vtáhne plochý frézovací vrták do dřeva už při minimálním tlaku, což je užitečné zejména při vrtání nahoru nebo na těsných místech. Jeho pokročilý design lopatky zajišťuje výjimečnou rychlost.  ¼" adaptér s šestihranou upínací stopkou pro použití v tříčelisťovém sklíčidlu i pro šestihranné upínání..

  • Sada obsahuje šest nejpoužívanějších vrtáků o průměrech 16/18/20/22/25/32mm délky 152mm
  • Prodlužovací nástavec
  • Baleno v plastovém blistru.

Tip Technology
S technologií Bosch Tip Technology je rychlé vrtání hračka. Technologie staví na pokročilých konstrukčních prvcích, které usnadňují a zefektivňují práci tak, jak je to v současnosti jen možné.

Samovtahovací závit
Závitový hrot zaručuje velmi rychlé vrtání bez námahy. Závitový hrot díky svému tvaru vtáhne vrták do dřeva, aniž by bylo nutné jakkoli tlačit na nářadí.

Tvarovaná plochá část
Důmyslně do vlnovky tvarovaná ploška vrtáku zajišťuje rychlejší vrtání i úběr materiálu.


Sada plochých vrtáků do dřeva EXPERT Self Cut Speed, 16-32mm, 6+1ks, blistr v kategoriích: Vrtáky

Parametry

Upínání nástroje Šestihran 1/4"
Průměr (mm) 20mm
Délka 152mm
Tvar vrtáku Plochý
Použití vrtáku do dřeva
Materiál vrtáku HSS vybrušovaný
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2003-2023