Sada jádrových vrtáků HM Ultra Speed, D12/14/16/18/20/22x35mm
Katalogové číslo: 63127838110
Značka: Fein
Sada příslušenství pro jádrové vrtáky Best of 3/4" s povrchem z tvrdokovu s upnutím Weldon
Skladem: 1 ks , zítra 15.5. u vás
Možnosti přepravy Doprava zdarma
PPL doručení na adresu zítra 15.5.
Osobní odběr na prodejně dnes 14.5.
Balíkovna výdejní místo zítra 15.5.
PPL výdejní místo zítra 15.5.
Special - Osobní odběr zítra 15.5.
TOPTRANS - přepravní služba pondělí 18.5.
Zástupce značky
FEIN elektronáradie s.r.o.
Stará Vajnorská 90
83104 Bratislava
Slovensko
IČ: 36267163  DIČ: 36267163
E-mail: info@fein.sk
Telefon: +421 903 419 006
Doporučené příslušenství
Povrchová úprava TiAISiN pro jedinečný řezný výkon, maximální postup práce a nejdelší životnost. Metrické rozměry, hloubka řezu 35 mm. Sada skládající se ze 6 jádrových vrtáků Ø 2x 14 / 16 / 18 / 20 / 22 mm (hloubka řezu 35 mm) a 2 středicích kolíků (100 mm) v plastovém kufříku.
Sada jádrových vrtáků HM Ultra Speed, D12/14/16/18/20/22x35mm v kategoriích: Vrtáky
Parametry
Typ vrtačky Magnetická do kovu
Provedení nářadí Sada
Upínání nástroje Weldon
Průměr (mm) 20mm, 18mm, 12mm, 22mm, 14mm, 16mm
Pracovní délka 50mm