Podložný leštící talíř Festool PT-STF-D150 M8
Katalogové číslo: 496152
Značka: Festool
podložný leštící taliř FESTOOL PT-STF-D150 M8, určeno pro ROTEX 150, průměr talíře 130mm, maximální průměr houby/ jehnětiny 180mm
Obvykle do: 14 dní
Zástupce značky
Festool GmbH
Postfach 1163
73236 WENDLINGEN
Německo
DIČ:
E-mail: customerservice-cz@festool.com
Telefon: +420 481 645 167
Doporučené příslušenství
Sleva: 25% Akce Cash Back
Excentrická bruska Festool ETS EC 150/5 EQ, karton
Festool Skladem
Sleva: 25% Akce Cash Back Otestuj...
Excentrická bruska Festool ETS EC 150/3 EQ Plus
Festool Skladem
  • podložný leštící taliř FESTOOL PT-STF-D150 M8
  • určeno pro styrý typ ROTEX 150
  • průměr talíře 130mm
  • maximální průměr houby/ jehnětiny 180mm
Podložný leštící talíř Festool PT-STF-D150 M8 v kategoriích: Příslušenství
Parametry
Typ brusky Excentrická
Provedení nástroje Podložný talíř SZ
Průměr (mm) 150mm