info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

Nový MultiMaster

Akumulátorový MultiMaster dostal nové akumulátory. Výrobce Fein vstoupil do alinace AMP Share s firmou BOSCH a začali ve svém nářadí používat shodné akumulátory. Velkou výhodou pro budoucnost bude vzájemná kompatibilita akumulátorů mezi jednotlivými značkami.

Oscilační stroje jsou známé pro svou víceúčelovou univerzálnost a přitom schopnost dosahovat té nejvyšší kvality produktů. Mezi oscilační stroje mimo jiné řadíme i AKU, či akumulátorovou, oscilační brusku, která je vhodná k broušení rámů, hran, ale také k vyřezávání lepených skel a a při pracích na stavbě. Oscilační stroje ocení nejen profesionálové, ale také příležitostní kutilové ve své dílně na zahradě. Nemyslíte?
0Oscilační stroje 190Oscilační nástroje 20Příslušenství
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Příkon

Průměr (mm)

Kapacita (energie)

Napětí akumulátoru

Technologie akumulátoru

Další vlastnosti

Typ obalu

Upínání oscilačních nástrojů

Funkce

Napájení, typ pohonu

Počet akumulátorů

Upínání nástroje

Nové značení oscilačních brusek Fein (od 1.9.2020)

Rozrostla se nám rodina oscilačních brusek Multimaster, ale je to více změna ve značení  nežli změna technická. Tradiční MultiMaster jak ho znáte (nejčastěji pod označením FMM 350) se od září bude jmenovat MM500.
S nejvýkonějším SuperCutem se budeme muset rozloučit, protože jeho nové značení je MultiMaster MM700. A ten nejmenší, nejslabší MutliTalent se nám také přejmenoval na MultiMaster MM300.
Akumulátorové verze jsou k dispozici ve všech výkonových řadách a ve značení se pouze doplní písmeno "A," takže aku Multimastery se nyzývají AMM. Pro srovnání starých a nových modelů jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku


Napájení

Původní označení

Nové označení

Elektrické

FMT 250 MultiTalent

MM 300 MultiMaster

Akumulátorové

AFMT 12 MultiTalent

AMM 300 MultiMaster

Elektrické

FMM 350 MultiMaster

MM 500 MultiMaster

Akumulátorové

AFMM 18 MultiMaster

AMM 500 MultiMaster

Elektrické

FSC 500 SuperCut

MM 700 MultiMaster

Akumulátorové

AFSC 18 SuperCut

AMM 700 MultiMaster

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021