Nilfisk tlakový horkovodní čistič MH 4M-180/860 FA, 400/3/50
Katalogové číslo: NF 107146917
Značka: Nilfisk
Obvykle do: 14 dní
Zástupce značky
Nilfisk s.r.o.
Do Čertous 2658/1
19300 Praha 9
Česká republika
IČ: 48589756  DIČ: 48589756
E-mail: info.cz@nilfisk.com
Telefon: +420 244 090 912
Doporučené příslušenství
  • Mosazná hlava čerpadla s keramickými písty
  • Všechny funkce jsou dobře viditelné a přístupné . Dobrá viditelnost z větší vzdálenosti.
  • Eco Power výměník - vysoká účinnost ohřevu a indikace Eco modu pro optimalizaci spotřeby.
  • Držák VT pistole - umožňuje jednoduché uložení a chrání proti poškození příslušenství.
  • Otočný hák na kabel - umožňuje jednoduché odvíjení a navíjení.
  • Dobře přístupná a viditelná nádržka oleje
  • Jednoduché řešení pro připojení detergentů
  • EcoPower - hysoká účinnost ohřevu více než 92%, redukuje spotřebu nafty.
  • Velký filtr vstupní vody - hhrání čerpadlo stroje proti nečistotě z vody.
  • Vylepšená funkce uložení příslušenství chrání výbavu a redukuje čas na přípravu stroje
  • Pedál pro snadné naklápění a spouštění stroje a zlepšenou manévrovatelnost
  • Robustní brzda na kolech
Obsah dodávky Nifisk MH 4M
  • Samotný stroj MH 4M
  • Tlaková hadice s navijákem
  • Pistole Ergo 2000
Technické parametry Nifisk MH 4M:
Tlak čerpadla 180 bar
Mycí účinek 4,3 kg/síla
Průtok vody 860 litrů
Max. vstupní teplota 40 °C
Max. výtupní teplota vody / páry 90 / 150 °C
Otáčky čerpadla 1.450 ot/min
Spotřeba paliva 3,5 kg/hod
Palivová nádrž 15 l
Rozměry (D x Š x V) 1010 x 700 x 1016mm
Hmotnost 133kg
Příkon 5,9 kW
Napájecí napětí 400V
Délka hadice 10m
Tryska 0.435
Nilfisk tlakový horkovodní čistič MH 4M-180/860 FA, 400/3/50 v kategoriích: Stroje
Parametry
Napájení, typ pohonu Elektrické 400V
Typ čističe Horkovodní
Použití čističe Profesionální
Maximální tlak 180 bar
Průtok vody 801-1.000 l/h
Položit nový dotaz
Zákaznické dotazy
Podobné produkty
Sleva: 17% Akce Otestuj...