info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

Náhradní řetěz pro PSA1000 Multi Tool (lišta 25cm)

Katalogové číslo: EGO AC1001
Značka: EGO power

Pilový řetěz 90PX-3/8“x1,1mm pro lištu 25cm má 40 vodících článků a je určen pro použití na nástavec s prořezávací pilou na víceúčelový stroj EGO MultiTool PSA1000 a teleskopickou prořezávací pilu PSX2500.

 

Dostupnost: 3 dny

Původní cena: 490 Kč

490 Kč

405 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Tento nízkoprofilový řetěz má užší vodící články, které jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly malým, lehkým pilám EGO nebo pro  Nástavec s prořezávací řetězovou pilou PSA1000  nebo Teleskopická prořezávací řetězová pila PSX2500 - nástavec v kombinaci s lištami EGO Vodící lišta 25cm - AG1000 pro prořezávací pily. Šířka vodícího článku je 1, 1 mm (.043") a jeho tvar dobře roznáší mazivo po celém obvodu vodící lišty a tvar řezného zubu přispívá k vysokému výkonu, dlouhodobému zachování ostrosti a nízkým vibracím. Malý řezný odpor a velmi úzká spára řezu minimálně zatěžují pohonnou jednotku pily.


Náhradní řetěz pro PSA1000 Multi Tool (lišta 25cm) v kategoriích: Příslušenství a ND

Parametry

Typ pily Řetězová pila
Délka 400mm
Všechny články

Související články z poradny

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024