Mobilní dílenský kompresor MobilAir 450-10-50T, 2,2kW, 400V
Katalogové číslo: P21271020
Značka: InAirCom
Mobilní dílenský kompresor s agregátem připojeným přes řemen k motoru, nádoba 50l, maximální tlak 10bar, napájení 400V
Obvykle do: 10 dní
Zástupce značky
Inaircom s.r.o.
K šancím 50/6
16300 Praha 6
Česká republika
IČ: 27374823  DIČ: 27374823
E-mail: info@inaircom.cz
Telefon: +420 377 981 000
Doporučené příslušenství
  • autoamtický provoz díky ovládání tlakovým spínačem
  • olejové mazání agregátu kompresoru
  • regulátor tlaku a odlučovač kondenzátu je součástí dodávky
Technické parametry kompresoru:
Napájecí napětí 400V
Příkon 2,2kW
Otáčky motoru 950 ot/min
Maximální tlak 10bar
Objem tlakové nádoby 50l
Nasávané množství vzduchu 450 l/min
Plnící množství 330 l/min
Hlučnost 97dB
Rozměry (š x h x v) 800 x 390 x 820mm
Hmotnost 69kg
Mobilní dílenský kompresor MobilAir 450-10-50T, 2,2kW, 400V v kategoriích: Kompresory
Parametry
Napájení, typ pohonu Elektrické 400V