info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu
Sleva: 15%

Lamač-štípač poškozených matic, sada 9-27mm, 4ks

Katalogové číslo: KEN-503-4290K
Značka: Kennedy

Lamač nebo štípač maticje nástroj určený k rozštípnutí matic, šroubů a jiných závitových spojovacích prvků, které zrezly nebo se zasekl v důsledku koroze nebo nadměrného utažení.

Skladem: 1 ks , zítra 6.3. u vás

Původní cena: 2 944 Kč

2 502 Kč

2 068 Kč bez DPH

Možnosti přepravy Doprava

Česká pošta (balík do ruky) Mobile čtvrtek 7.3.
PPL - přepravní služba Mobile čtvrtek 7.3.
Osobní odběr na prodejně dnes 5.3.
Special - Osobní odběr zítra 6.3.
TOPTRANS - přepravní služba čtvrtek 7.3.

Lamač nebo štípač maticje nástroj určený k rozštípnutí matic, šroubů a jiných závitových spojovacích prvků, které zrezly nebo se zasekl v důsledku koroze nebo nadměrného utažení.

Nástroj funguje tak, že uchopíte matici nebo šroub sadou čelistí a poté vyvinete tlak, aby se rozdělily. To může být užitečné v situacích, kdy upevňovací prvek nelze odstranit tradičními prostředky, jako je klíč nebo objímka.

K dispozici je několik typů štípaček matic, včetně manuálních a hydraulických verzí. Hydraulický štípač matic je často preferován pro násobně větší sílu a snadné použití.


Lamač-štípač poškozených matic, sada 9-27mm, 4ks v kategoriích: Vytahovače šroubů

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2003-2023