info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu
Sleva: 45%

Hydraulický zvedák převodovky s dvojitým pístem, nosnost 1000kg

Katalogové číslo: BH5DP1000QA
Značka: Bahco

Zvedák převodovky Bahco BH5DP1000QA je vysoce kvalitní a výkonný nástroj navržený speciálně pro zvedání a manipulaci s převodovkami a jinými těžkými součástmi vozidel. Tento zvedák je skvělou volbou pro profesionální servisní dílny a autoopravny, které potřebují spolehlivé a robustní zařízení.

Dostupnost: Na dotaz

Původní cena: 31 948 Kč

17 495 Kč Sleva 45%

14 459 Kč bez DPH

Hlavní vlastnosti a specifikace:

  •  Nosnost: Zvedák převodovky Bahco BH5DP1000QA je konstruován s dvojitým hydraulickým pístem a nabízí vysokou nosnost, která umožňuje zvedání těžkých převodovek a součástek vozidla.
  • Konstrukce: Tento zvedák je vyroben z pevného a odolného materiálu, který zajišťuje jeho dlouhou životnost a spolehlivost. Konstrukce je pevná a odolná, což umožňuje bezpečné a stabilní zvedání převodovek a dalších součástek.
  • Bezpečnost: Bahco BH5DP1000QA je vybaven bezpečnostními prvky, které zajišťují bezpečnou manipulaci s předměty. Patří sem například pojistný ventil a bezpečnostní mechanismy, které minimalizují riziko nehod a zranění.
  • Výkonnost: Tento zvedák je vybaven výkonným hydraulickým systémem, který poskytuje plynulé a snadné zvedání převodovek. Hydraulický systém je spolehlivý a umožňuje přesné nastavení výšky zdvihu.
  • Pohodlí a mobilnost: Zvedák je vybaven ergonomickým ovládáním, které umožňuje snadnou manipulaci a přesné nastavení zdvihu. Kromě toho je zvedák vybaven kolečky, které usnadňují jeho pohyb a umožňují snadné manévrování v dílně.

Všestrannost: Bahco BH5DP1000QA je navržen tak, aby byl všestranným zvedákem pro manipulaci s různými převodovkami a součástkami vozidel. Je vhodný pro širokou škálu vozidel a modelů.


Hydraulický zvedák převodovky s dvojitým pístem, nosnost 1000kg v kategoriích: Zvedáky

Parametry

Napájení, typ pohonu Hydraulika
Nosnost 1.000 kg
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024