info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

FEIN MultiMaster

Oscilační stroje jsou známé pro svou víceúčelovou univerzálnost a občas nás ani nenapadne kde všude se nechají použít. Existuje mnoho označení pro oscilační brusky jako v nedávně době z TV reklamy známý Renovátor, ale nejpřesnější označení je Multimaster od firmy Fein. Tam byl stroj také vynalezen, stále se vyrábí a průběžně inovuje (například akumulátorová verze, upínání StarLock), ale název MultiMaster zůstává. Na základě požadavků pro náročnější použití se vyrábí také výkonější MultiMaster s označením Fein SuperCut. Samozřejmostí jsou verze obou strojů s napájením elektrickým i akumulátorovým. Stačí si vybrat >>

Oscilační stroje jsou známé pro svou víceúčelovou univerzálnost a přitom schopnost dosahovat té nejvyšší kvality produktů. Mezi oscilační stroje mimo jiné řadíme i AKU, či akumulátorovou, oscilační brusku, která je vhodná k broušení rámů, hran, ale také k vyřezávání lepených skel a a při pracích na stavbě. Oscilační stroje ocení nejen profesionálové, ale také příležitostní kutilové ve své dílně na zahradě. Nemyslíte?
12Oscilační stroje 172Oscilační nástroje 17Příslušenství
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Příkon

Průměr (mm)

Kapacita akumulátoru

Napětí akumulátoru

Technologie akumulátoru

Další vlastnosti

Typ obalu

Upínání oscilačních nástrojů

Funkce

Napájení, typ pohonu

Upínání nástroje

Počet akumulátorů

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2019