Napište nám
Zavolejte nám: +420 383 420 513
 
Přihlášení
EUR
menu
Sleva: 15% Novinka

Dremel 9951 nerezová zubová fréza kulová 8,7mm

Katalogové číslo: 2 615 995 1DM
Značka: Dremel

Zubový frézovací nástroj kulového tvaru s tvrzenými nerezovými nabízí 2× rychlejší úběr materiálu než obdobné zubové nástroje. Vhodné k použití na dřevo, dřevu podobné materiály, plasty, EVA pěnu a pryž.

Dostupnost: 3 dny

Původní cena: 595 Kč

506 Kč

418 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Výkonný řezací bit Dremel 9951 – váš nový výkonný řezbářský nástroj. Tento výkonný řezací bit je zkonstruován tak, aby odstraňoval materiál 2× rychleji než standardní řezací bity Dremel, a poskytuje tak znatelný rozdíl ve výkonu. Tento bit vyniká agresivním úběrem materiálu i snadným vyhlazováním, takže obrobek je rychle připraven na finální úpravy. Dremel 9951 je opatřen odolnými nerezovými zuby, takže zvládne i ty nejnáročnější řezbářské práce. Kuličkový tvar o průměru 9 mm umožňuje přesné podřezávání a tvoření konkávních ploch. Vylepšete výsledky svého řezbářství ještě dnes pomocí Dremel 9951!
Jak se používá?
Nechte příslušenství a univerzální nářadí Dremel, ať dělá svou práci, aniž byste na něj vyvíjeli přílišný tlak. Pro efektivní výsledky používejte boční strany hlavy příslušenství pod úhlem menším než 90 stupňů. Zdá se vám, že se příslušenství namísto odebírání materiálů jen třese? Zvyšte otáčky, abyste dosáhli hladších výsledků. Nedoporučujeme používat s Stylo+, Dremel Lite a Dremel 7350.

Vhodné k použití na dřevo, dřevu podobné materiály, plast, EVA pěnu a pryž.

Doporučené otáčky
Dřevo: 20 000–25 000 ot/min Plast: 15 000–25 000 ot/min


Dremel 9951 nerezová zubová fréza kulová 8,7mm v kategoriích: Dremel nástroje

Parametry

Použití na: Frézování
Upínání nástroje Stopka 3,2mm
Tvar těla nástroje Kulový
Průměr (mm) 8,7mm
Materiál Nerezová ocel
Všechny články

Související články z poradny

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024