Napište nám
Volejte každý pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu
Sleva: 31%

Děrovka s karbidovým břitem Precision Sheet Metal, 90mm

Katalogové číslo: 2 608 901 447
Značka: Bosch profi

Děrovka (děrovací pila) pro vrtání velkých průměrů do materiálů tloušťky až 5,0mm. Zuby ze slinutého karbidu pro extrémní životnost, která je 20x delší než běžné děrovky BiMetalovým ozubením.

Dostupnost: 10 dní

Původní cena: 2 055 Kč

1 425 Kč Sleva 31%

1 178 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Sleva: 25% Akce v TESTCENTRU

AKU vrtací šroubovák Festool Quadrive TDC 18/4 I-Basic

Festool Skladem
10 422 Kč 7 850 Kč s DPH

Děrovka (děrovací pila) pro vrtání velkých průměrů do materiálů tloušťky až 5,0mm. Zuby ze slinutého karbidu pro extrémní životnost, která je 20x delší než běžné děrovky BiMetalovým ozubením.
 
Vhodné pro všechny materiály včetně nerezové oceli, hliníkové, ocelové a neželezné plechy. Pružina zabraňující zaseknutí materiálu. Stupňovitý středicí vrták pro postupné navrtání.

Děrovka EXPERT Sheet Metal je vysoustružena z jednoho válce kovu a má proto maximální stabilitu, robustnost i přesnost. Za extrémní odolnost a schopnost řezat nejtvrdší třídy oceli vděčí svým karbidovým zubům, které jsou individuálně nabroušeny a připájeny na tělo.  S integrovaným závitem.


Děrovka s karbidovým břitem Precision Sheet Metal, 90mm v kategoriích: Vrtáky

Parametry

Upínání nástroje Válcová stopka
Průměr (mm) 90mm
Materiál Slinutý karbid - HM
Tvar vrtáku Korunkový (děrovka)
Použití vrtáku do kovu
Materiál vrtáku HM tvrdokovov
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024