info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

AKU zahradní rider s nulovým poloměrem zatáčení EGO Z6, ZT5201E-L, se zvětšeným záběrem

Katalogové číslo: EGO ZT5201E-L
Značka: EGO power

EGO Z6, ZT5201E-L disponuje třínožovým žacím zařízením šíře 132 cm. Tři rotující žací nože disponují každý svým bezuhlíkovým elektromotorem o výkonu, odpovídajícímu výkonu strojů poháněných spalovacím motorem o výkonu 24PS, ale s podstatně menšími ztrátami. Pojezd stroje je variabilní ve 3 jízdních režimech v rozmezí 0 - 13 km/h. Směr jízdy je ovládán dvěma ovládacími pákami a konstrukce stroje umožňuje otáčení rideru zcela na místě.

Dostupnost: 3 dny

Původní cena: 171 990 Kč

164 990 Kč

136 355 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Model EGO Z6, ZT5201E-L - je prvním modelem Aku rideru na trhu s nulovým poloměrem zatáčení a záběrem sekání 132cm. Síla od spolehlivých a výkonných elektromotorů je na pojezdová zadní kola předávána a plynule dávkována prostřednictvím variabilního elektropojezdu. Pro napájení téhle mašiny slouží až 6 ks EGO Power+ 56V ARC Lithiových baterií „portálové“ konstrukce.

Mimořádné manévrovací schopnosti, obratnost a rychlost. To jsou hlavní požadavky majitelů, či firem na údržbu trávníků rozlehlých zahrad nebo parků. Jízda s riderem EGO Z6, s nulovým poloměrem zatáčení, v podstatě znamená schopnost stroje se otočit doslova na místě. Pojezdové elektromotory v zadních kolech zajišťují stroji skutečně precizní manévrovací schopnosti a umožňují mu, otáčet se kolem vlastní osy. A protože elektromotory se dají velmi snadno ovládat a regulovat, je rider opatřen třemi jízdními režimy (Control, Standard a Sport) a každý režim má 4 maximální rychlostní úrovně). Ovládání směru jízdy se zde provádí nikoliv pomocí volantu, ale pomocí dvou ovládacích pák, tzv. „rajčáků“. Přesouváním pák vpřed nebo vzad dochází buď k jízdě vpřed, vzad nebo k zatáčení.
Rozložení hmotnosti samotného stroje a napájecích baterií u EGO Z6 zaručuje nízko položené těžiště a v kombinaci s velkými a širokými koly, je zajištěna  dokonalá trakce a mimořádná stabilita i při pohybu v náročném a nerovném terénu.  
Žací ústrojí je zavěšeno v robustním ocelovém rámu ukrytém v lisované žací komoře z ocelového plechu s kataforézní protikorozní ochranou. Díky možnosti snadné regulaci výkonu elektromotoru zde máme možnost plynule regulovat i otáčky nožů dle aktuálních podmínek od 2400 až po 3200 otáček za minutu v režimu „TURBO“. Šetří se tak spotřeba energie. Žací ústrojí lze snadno, pomocí volitelného příslušenství, přestavět na intenzívní mulčování nebo sekání trávy se sběrem do sběrného boxu.
Na rideru EGO Z6 je za sedačkou bateriové lože pro 6 baterií EGO Power+ 56V ARC. Pro zprovoznění rideru musí být kapacita použitých baterií alespoň 15Ah. Z jakých baterií bude tato kapacita poskládána je na libovůli majitele. V základu je rider opatřen dvěma bateriemi s kapacitou 10 + 5Ah, která dokáže napájet traktor pro zdolání travnaté plochy až cca 1200 m2, samozřejmě v závislosti na podmínkách. Do bateriového lože můžete potom vložit libovolný počet baterií v závislosti na požadovaném plošném výkonu rideru. Max. kapacita je dnes 6x12Ah, což je zásoba energie na posekání až 13.000 m2. Rovnoměrný odběr z baterií a nabíjení, nehledě na jejich velikost, neustále hlídá a reguluje patentovaná technologie EGO, nazvaná Peak Power™.

Technické informace


Typ motoru : bezuhlíkový
Výkonová kategorie (HP) : 24
Typ pojezdové převodovky : Variabilní elektropojezd - 3 režimy
Max.rychlost vpřed (km/h) : 0-13
Max.rychlost vzad (km/h) : 6
Záběr sečení (cm) : 132
Polohy a nastavení výšky sečení (mm) : 10 poloh, 25 - 100
Objem sběrného koše (litrů) : 230 - na objednání
Velikost plochy (m²) : 1300 - 13000 (dle použitých baterií)
Suchá hmotnost (kg) : 217
Typ sekacího ústrojí : 3 nože vedle sebe
Počet nožů : 3
Mulčování : ano
Zapínání sečení : elektrické
Poloměr zatáčení (m) : 0
Přední / Zadní kola : 11x4 / 18x8,5
Tažné zařízení : Ano


AKU zahradní rider s nulovým poloměrem zatáčení EGO Z6, ZT5201E-L, se zvětšeným záběrem v kategoriích: Sekačky

Parametry

Napájení, typ pohonu Akumulátorové
Typ stroje Rotační sekačka
Šíře záběru 132
Napětí akumulátoru 56V
Technologie akumulátoru Li-Ion
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024