Napište nám
Dovoláte se nám další pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu

AKU zádový fukar LBP8000E , průtok vzduchu 1360(m3/h), solo

Katalogové číslo: EGO LBP8000E
Značka: EGO power

Náročné úkoly vyžadují velké výkony. A to je výzva přesně pro zádový AKU fukar LBP8000E. První fukar na světě s použitím technologie "Peak Power" se dvěma bateriemi. Při max. průtoku vzduchu přes 1360 m3/hod. nemá žádné listí ani jiné nečistoty šanci. Během dvouhodinové pracovní doby na jedno nabití dvou 5Ah baterií už zvládnete vyčistit úctyhodnou plochu. Ale je toho mnohem víc, co tento inteligentní a výkonný foukač zvládne. Tichý, bezuhlíkový motor přímo pohání vysokootáčkovou turbínu, která je schopna udělit vzduchu na trysce rychlost přistávajícího dopravního letadla. Má podstatně nižší vibrace v porovnání s benzínovými foukači a mnohem tišší chod. Pohodlný, ergonomický a polstrovaný zádový postroj rovnoměrně rozloží zatížení stroje na bedrech uživatele, což činí z foukače ideální stroj pro opravdu nejnáročnější využití. Fukar je dodáván samostatně a pro použití je nutné baterie a nabíječku dokoupit zvlášť nebo použít z jiného stroje značky EGO.

Dostupnost: 3 dny

12 990 Kč

10 736 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Profesionální úklid povrchů vyžaduje výkonný a spolehlivý stroj. Uklizený trávník na podzim v zámeckých zahradách, parcích nebo na zahradách většinou zakryje vrstva spadaného listí z okolních stromů. Nebo čisté chodníky ve městech, areálech nemocnic, škol a dalších institucí citlivých na hlučnost zbavené zbytky posečené trávy a jiných nečistot. To je práce přesně pro tento zádový fukar. Zádový AKU fukar díky výkonné turbíně a zvýšenému režimu "BOOST" vyfukuje vzduch rychlostí až 260km/h. Dokonce je schopen spolehlivě "odfouknout" i vrstvu lehkého, čerstvě padlého sněhu z chodníků či parkovišť. Pro pohodlnou práci je stroj nesen na ramenou obsluhy a komfortní postroj dokonale rovnoměrně rozkládá hmotnost baterií na obě ramena. Pro snadnou manipulaci je celý stroj dokonale ergonomicky vyvážen. Velkokapacitní výfukový tubus s možností použití ploché trysky obluha snadno nasměruje přesně do místa. Rukojeť je na tubusu letmo uložena tak, že se přizpůsobí každé postavě uživatele a je opatřena bezpečnostní pojistkou, která zaručuje v případě uvolnění okamžité vypnutí stroje. Na rukojeti je umístněn vypínač, který zajišťuje při stisknutí plynulé a postupné spuštění stroje a fixátorem pro aretaci aktuálně nastavené rychlosti. V horní části rukojeti je v dosahu prstu umístěno tlačítko "BOOST" a je zde umístěn dobře čitelný diplej s ukazatelem stavu baterií. Díky příjemné ovládácí rukojeti potažené měkčenou gumou, je držení a ovládání fukaru při práci velmi stabilní, bezpečné a pohodlné. Na pohon fukaru lze použít jakoukoliv baterii ze sortimentu EGO a např. dvě baterie 5,0Ah vám umožní pracovat nepřetržitě od 15 min v režimu "BOST" až do 120 minut v nízkém režimu. Naše lithiové baterie EGO Power+ 56V Arc Vám poskytnou dostatek energie pro pohon dostatečně výkonného a účinného bezuhlíkového elektromotoru s přímým náhonem na vysokorychlostní turbínu. Stroj je mimořádně tichý. Nízká hmotnost, rozložená na ramena obsluhy, pohodlný úchop a snadná manipulace dělají z tohoto fukaru skutečného "profíka" jak do firmy, tak i komunálních služeb.

Technické informace

Průtok vzduchu (m3/h) : max. 1360
Rychlost průtoku vzduchu "BOOST" (km/h) : max. 260
Síla na výstupu z trysky (N) : max. 26
Ovládání otáček : variabilní s možností fixace
Výkon motoru (W) : 1100
Typ motoru : 56V, bezuhlíkový
Kompatibilita baterie : ano
Hlučnost dB(A) : 83
Provozní doba - 2,5 Ah baterie
7 - 60 min.
Provozní doba - 5,0 Ah baterie
15 - 120 min.
Provozní doba - 7,5 Ah baterie
20 - 180 min.
Provozní doba - 10,0 Ah baterie
30 - 240 min.
Doba nabíjení - 2,5 Ah baterie
Rychlonabíječka - 30 min., Standard - 50 min.
Doba nabíjení - 5,0 Ah baterie
Rychlonabíječka - 40 min., Standard - 100 min.
Doba nabíjení - 7,5 Ah baterie
Rychlonabíječka - 60 min., Standard - 145 min.
Doba nabíjení - 10,0 Ah baterie
Rychlonabíječka - 70 min., Standard - 190 min.
Hmotnost bez baterie (kg)
6,2
Postroj : polstrovaný, dvojramenní


AKU zádový fukar LBP8000E , průtok vzduchu 1360(m3/h), solo v kategoriích: Vysávání a foukání

Parametry

Napájení, typ pohonu Akumulátorové
Počet akumulátorů 0
Napětí akumulátoru 56V
Technologie akumulátoru Li-Ion
Kapacita (energie) bez akumulátoru
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024