Napište nám
Dovoláte se nám další pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu

AKU nabíječka CCH0450E,12V (pro CHT2000E)

Katalogové číslo: EGO CCH0450E
Značka: EGO power

Nabíječka CCH0450E - automatická nabíječka baterií EGO Power+ 12V je speciálně konstruována pro nabíjení baterií typu CBA0240 pro napájení malých ručních nůžek EGO CHT2001E.Pro optimální režim nabíjení je nabíječka opatřena řídící elektronikou, která nepřetržitě monitoruje aktuální stav baterie a dle toho přizpůsobuje režim nabíjení, dobu nabíjení a nabíjecí proud. Nabíjení je plně automatické.

Dostupnost: 3 dny

790 Kč

653 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Nabíječka je opatřena ložem baterie tak, aby se baterie dostala do nabíječky pouze správným způsobem. Je opatřena řídící elektronikou, která naprosto samostatně vyhodnotí stav baterie a automaticky zvolí režim nabíjení, dobu nabíjení a nabíjecí proud. Stav baterie a aktuální stav nabití je indikován LED diodami na panelu. Nabíječka je tak plně automatická bez jakéhokoliv nutného zásahu ze strany uživatele. Od "0" do plného nabití baterie trvá této nabíječce 3,5 hodiny a plně nabitá baterie je schopna malé ruční nůžky napájet po dobu až 70 minut.
Nabíječka je napájena ze standardní elektrické sítě 230V/50Hz a splňuje veškeré bezpečnostní požadavky, kladené na takovéto elektrozařízení a je určena především pro nabíjení baterií používaných v domácích podmínkách.


AKU nabíječka CCH0450E,12V (pro CHT2000E) v kategoriích: Akumulátory a nabíječe

Všechny články

Související články z poradny

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024