info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

X-Lock rychloupínací systém

Jedinečný výměnný systém pro úhlové brusky. X-LOCK je je novým standardem pro rychlou výměnu příslušenství v úhlové brusce jedním zacvaknutím. Upínací sytém ve tvaru X v kombinaci s příslušenstvím umožňuje snadnou montáž. Jednoduchým "zacvaknutím" nasadíte nástroj na úhlovou brusku a jedním aretační páčky nástroj zase snadno uvolníte a vyjmete. Skvělé řešení pro rychlou výměnu nástrojů.

PRAKTICKÉ - upínací matice nepřekáží při práci s úhlovou bruskou.Plošné broušení je nyní snadné a povrch se nikdy nepoškrábe.
KOMPLEXNÍ - téměř každé příslušenství X-LOCK je vhodné i pro standardní úhlové brusky. S více než 130 nástroji určitě zhotovíte každou práci.
SPOLEHLIVÉ - slyšitelné zacvaknutí znamená, že vždy víte, že je příslušenství pevně připojeno k nářadí a můžete začít s klidem pracovat. Žádné překontrolování není nutné.

Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

 

Podívejte se na první seznámení se systémem X-Lock a nebo si ho přiďte vyzkoušet do našeho testovacího centra.

První seznámení se systémem X-Lock

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2019