info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

X-Lock rychloupínací systém

Jedinečný výměnný systém pro úhlové brusky. X-LOCK je je novým standardem pro rychlou výměnu příslušenství v úhlové brusce jedním zacvaknutím. Upínací sytém ve tvaru X v kombinaci s příslušenstvím umožňuje snadnou montáž. Jednoduchým "zacvaknutím" nasadíte nástroj na úhlovou brusku a jedním aretační páčky nástroj zase snadno uvolníte a vyjmete. Skvělé řešení pro rychlou výměnu nástrojů.

PRAKTICKÉ - upínací matice nepřekáží při práci s úhlovou bruskou.Plošné broušení je nyní snadné a povrch se nikdy nepoškrábe.
KOMPLEXNÍ - téměř každé příslušenství X-LOCK je vhodné i pro standardní úhlové brusky. S více než 130 nástroji určitě zhotovíte každou práci.
SPOLEHLIVÉ - slyšitelné zacvaknutí znamená, že vždy víte, že je příslušenství pevně připojeno k nářadí a můžete začít s klidem pracovat. Žádné překontrolování není nutné.

Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Příkon

Použití na:

Průměr (mm)

Kapacita akumulátoru

Napětí akumulátoru

Šířka

Hrubost brusiva

Provedení nástroje

Délka

Technologie akumulátoru

Materiál

Další vlastnosti

Typ obalu

Funkce

Typ brusky

Napájení, typ pohonu

Tvar těla nástroje

Počet akumulátorů

Upínání nástroje

Oblast použití nástroje

 

Podívejte se na první seznámení se systémem X-Lock a nebo si ho přiďte vyzkoušet do našeho testovacího centra.

První seznámení se systémem X-Lock

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021