info@naradionline.cz telefon je dostupný v pracovní dny 7:00-16:30.

Úvodní strana / Úklidová technika / Vysavače průmyslové

Vysavače průmyslové

Průmyslový vysavač je důležitou pomůckou pro ochranu zdraví při práci s elektrickým nářadím. Všechny průmyslové vysavače jsou použitelné pro mokré i sché vysaávání. Dále se dělí na vysavače sáčkové nebo bezsáčkové s možností automatického čištění filtru. Důležitým parametrem je třída prašnosti pro kterou je vysavač určen. Základní třídy jsou L, M a H, další bezpečnostní třídy řeší výbušná prostředí a nebezpečné látky. Při výběru vysavače nesledujte pouze příkon, ale také podtlak a objemový průtok vzduchu.
67Vysavače průmyslové 75Spotřební materiál 87Příslušenství
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Napájení, typ pohonu

Další funkce

Čištění filtru

Kategorie prašnosti

Příkon

Napětí akumulátoru

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí?

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU