info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu
Doprodej

Systainer T-LOC systémový kufr Narex, modrá barva, SYS-TL3

Katalogové číslo: 65403695
Značka: Narex

systémový BOX na nářadí SYSTAINER SYS-3, snadné spojování do sebe, kompatibilní se systémem Festool, Protool, Schneider ....

Produkt již není k dispozici

Produkt byl nahrazen

Máme pro vás náhradu, vyberte si

Sleva: 49%

Festool Systainer³ M 237

Festool Skladem
2 604 Kč 1 341 Kč s DPH

SYSTAINER => ochrana + prehlednost + transport + systém !

Ochrana

Bežný plastový kufr sice působí robustně , ale mnohdy se chová spíše jako drahá „nákupní taška“, která neposkytuje stroji ani tu nejzákladnejší ochranu. Systainer je navržen tak, aby dokázal snášet velké zatížení, tolik charakteristické pro hrubé zacházení na stavbách, v dílenských provozech nebo při přeprave a 100% chránit uložený stroj ze všech stran. Žebry zesílené stěny z vysoce kvalitního materiálu ABS propůjčují systaineru vyjímečné vlastnosti a jsou zárukou robustnosti a vysoké stability.

Přehlednost

Systainer nabízí místo pro stroje, příslušenství a mnoho dalších doplňku, které musíte mít vždy rychle po ruce. Pro každý stroj je vyvinuta speciální vložka, která zamezuje pohybu stroje v systaineru, a přitom umožnuje jeho rychlé vyjmutí a po práci okamžité uložení, často bez nutnosti sejmutí nasazeného nástroje. Přehledné a zároveň bezpečné uložení příslušenství a potrebného vybavení šetří čas a odstraňuje zbytečné problémy při příprave stroje.

Transport

K největším pracovním prostojům dochází při nechtěném a nečekaném poškození stroje při přeprave. Nárazy a údery, k nimž při přepravě bežně dochází, nepředstavují pro Systainer žádný problém, stroje a pracovní doplňky jsou optimálně chráněny. Bezpečnější, jednodušší a prostorově úspornější přepravu navíc zajištuje inteligentní systém
spojování systainerů do sebe

Systém

Ten, kdo se pohybuje po staveništi a trpí zbytečnými cestami při přenášení pracovního vybavení, jistě ocení inteligentní systém, který umožnuje spojovat systainery k sobě. Všechny systainery vycházejí z jednotného půdorysného rozměru, a ačkoliv jsou výškove odlišné, díky stejnému tvarování víka a dna do sebe přesne zapadají. K rychlému a pevnému spojení systainerů k sobe slouží posuvné zámky na bocích a vpředu. Na stavbě tak můžete prenášet hned několik strojů v systaineru najednou.

Technické parametry SYSTAINERU SYS-TL3

  • Vnější rozměry 396x296x210mm
  • Vnitřní rozměry 382x266x180 mm
  • Zavírání T-LOC
  • modrá barva
  • Hmotnost 1,8 kg

Systainer T-LOC systémový kufr Narex, modrá barva, SYS-TL3 v kategoriích: Brašny-kufry-boxy

Parametry

Balení Systainer T-LOC
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024