Napište nám
Volejte každý pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu

> Blog > Šrotovné na oscilační brusky

Šrotovné na oscilační brusky

 

Poukaz na 2.500,-Kč za starý stroj

Máme pro vás skvělou akční nabídku, která vám umožní obnovit dílenský arzenál za zvýhodněnou cenu. Pokud vlastníte jakoukoliv starou, zastaralou nebo nefunkční oscilační brusku, máme pro vás skvělou nabídku. Vykoupíme ji od vás a  nabídneme slevový poukaz v hodnotě 2.500,- Kč k nákupu nového stroje.

Co to znamená pro vás?
To znamená, že můžete mít špičkovou oscilační brusku za mnohem nižší cenu. Slevový poukaz se vztahuje na ten nejlepší model v plné výbavě Fein Multimaster MM700 Top.

Jak tuto nabídku využít?
Je to snadné! Stačí přinést nebo zaslat svou starou oscilační brusku do našeho obchodu. Po ověření stavu vaší staré brusky vám vystavíme slevový poukaz v hodnotě 2.500,- Kč, který můžete okamžitě využít při nákupu nového stroje.

Neotálejte a využijte této jedinečné příležitosti k vylepšení vaší dílny či domácí dílny za výhodnou cenu. Počet vykoupených kusů je limitován.

 

Adresa provozovny:
BP-SERVICE, s.r.o., Vrbenská 1362, Blatná 38801, kontakt 

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024