Napište nám
Volejte každý pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu

> Poradna > Festool cenový strop oprav

Festool cenový strop oprav

Cenový strop 1.900,-Kč bez DPH za opravy

od 1.5. do 31.12.2023 nabízíme našim zákazníkům, na stroje registrované v záruce all-inclusive a staré 4, 5 a 6 let, zastropování ceny opravy na 1.900,- Kč bez DPH. Nikdy nezaplatíte více než 1 900 Kč !

Pokud by byla cena opravy nižší, zákazník platí skutečné náklady. Oprava musí být provedena v servisu u výrobce v České Lípě.

Co musí váš stroj splnit?

Stroj musí být registrován v záruce all-inclusive, stáří stroje musí být 4, 5 nebo 6 let a oprava musí být provedena v servisu u výrobce v České Lípě.

Jak mohu stroj poslat do opravy?

Objednejte si online opravu přímo ve vašem telefonu nebo na počítači prostřednictvím účtu MyFestool. V účtu vidíte všechny své zaregistrované stroje, vyberte ten správný a rovnou objednejte opravu. Další možností je zanést stroj k vašemu prodejci, který se o vše postará.

Výhoda pro vás?

Bez ohledu na skutečnou cenu opravy zaplatíte za opravu maximálně 1.900,- bez DPH. V případě, že je cena opravy nižší, zaplatíte skutečnou částku.

Jaká je cena dopravy?

V případě opravy za 1.900,- Kč bez DPH neplatíte žádné náklady navíc. Pokud je cena opravy nižší, účtujeme vám navíc poplatek za dopravné a manipulaci 130 Kč bez DPH.

Jak mohu zaregistrovat nový stroj?

Nový stroj je možné zaregistrovat do 30 dní od zakoupení v účtu MyFestool – v aplikaci Festool Work nebo na stránkách www.festool.cz. POZOR stroj za vás nemůže registrovat prodejce !!!

 


Podmínky akce „Cenový strop nákladů za opravy“

1. Festool GmbH ("Festool") nabízí majitelům strojů Festool, jejichž záruka all-inclusive vypršela před méně než třemi lety (tj. u strojů registrovaných před 4, 5 nebo 6 lety), zastropování ceny opravy na 1 900 Kč bez DPH („cenový strop“). Pokud jsou náklady za opravu nižší než 1 900 Kč bez DPH, zákazník hradí pouze skutečné náklady za opravu. Pokud náklady za opravu přesáhnou cenový strop, účtuje Festool pouze náklady za opravu ve výši 1 900 Kč bez DPH. Oprava musí být provedena v termínu akce v servisu u výrobce v České Lípě.
2. Termín akce „Cenový strop nákladů za opravy“ probíhá od 1. května 2023 do 31. prosince 2023. Festool může tuto akci kdykoliv prodloužit. 3. Tato akce se vztahuje pouze na stroje Festool, které byly úspěšně zaregistrovány do Festool záruky all-inclusive a u kterých uplynula doba bezplatné 36 měsíční opravy.
Tato akce se výslovně nevztahuje na stroje Festool, a. které nikdy nebyly správně zaregistrovány do záruky all-inclusive (viz Záruční podmínky pro záruku all-inclusive, záruka a další služby společnosti Festool GmbH),
b. na které se již záruka nevztahuje z důvodu porušení Záručních podmínek, 
c. jejichž registrace záruky je starší než 6 let,
d. na které se vztahuje některý z výjimečných případů uvedených v bodě 2.4 Záručních podmínek (zejména příslušenství jako brusné kotouče, plug-it kabely, pilové kotouče, nesprávné použití apod.). Akumulátory, nabíječky, odsávací ramena, energetické sady a odsávací turbíny jsou také výslovně vyloučeny z kampaně „Cenový strop nákladů za opravy“.
4. Akce „Cenový strop nákladů za opravy“ nepředstavuje prodloužení Festool záruky all-inclusive. Omezuje se na dobu trvání akce a na opravy strojů Festool, na které se akce vztahuje.

5.Tyto podmínky akce „Cenový strop nákladů za opravy“ může společnost Festool zcela nebo částečně doplnit, změnit nebo pozastavit, přičemž budou přiměřeně chráněny zájmy oprávněných účastníků.
6. S vyloučením Konvence OSN o prodeji (CISG) se použije právo Spolkové republiky Německo.
7. Výhradním místem soudu pro všechny spory je v přípustném rozsahu sídlo společnosti Festool GmbH

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024