EUR
menu

Jak dostanu akumulátor Festool 18V ZDARMA?

  1. Nejprve musíte nakoupit akumulátorový stroj Festool 18V (akce se vztahuje na všechny varianty strojů: kapovací pila HKC55, ponorná pila TSC55, pila na izolační materiály ISC 240 a novinka oscilační bruska-pila OSC 18)
  2. Registraci produktu pro 3-letou záruku za Vás provedeme my - nemusíte se o ní starat, stačí při nákupu zaškrtnout políčko se zárukou 
  3. Následně se registrujete do akce na stránkách Festool Připraveni pro akumulátor Bluetooth ZDARMA (po dohodě dokážeme také zařídit :-) )
  4. Firma Festool Vám po splnění předchozích bodů zašle Bluetooth® Akumulátor BP 18 Li 5,2 ASI
  5. Akce platí v období 1.4. až 31.7.2019

 

Seznam akumulátorových pil Festool

Aku ponorná pila Festool TSC 55 REB Li-Basic

Festool Dostupnost: 6 dní
15 546 Kč 13 603 Kč s DPH

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2017