info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

Festool DOMINO - spotřební materiál

Geniální systém systém přesného spojování dřevěných dílů s použitím bukových oválných kolíků Domino. Při sestavování nabízí Domino kolík mírně posouvat spojovaný materál. Po zalepení lepidlem se z něho stává pevný nerozebiratelný spoj. Existuje také rozebíratelná varianta systému Festool Domino za použití stavitelných svorníků. 

Máme pro Vás připraveny obě varianty ve všech dostupných průměrech. Usnadněte si výběr volbou odpovídajícího parametru v levém sloupci.

95Frézky 411Nástroje 39Spotřební materiál 250Příslušenství
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Typ spojování

Další vlastnosti

Průměr (mm)

Délka

Šířka

Materiál

Balení

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024