Napište nám
Volejte každý pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu

mimořádná akční nabídka BOSCH se slevou 10%

Zadejte v košíku kód pro uplatnění slevy 10%:  mereni-bw-28

Sleva je platná pouze na produkty zobrazené na této stránce. Platnost 8.7.-14.7.2024

Kvalitní a přesné měření je základem pro kvalitní a přesnou práci. Skládací a svinovací metry dopňují laserové měřiče vzdálenosti s výpočtem ploch a objemů. Libela vodováhy už není základem měření roviny, protože digitální vodováha změří nejen rovinu, ale i sklon. Hadicové vodováhy (šlaufky) pro měření na větších překoná samonivelační laser s dosahem paprsku až 300m. Riziko navrtání rozvodů ve zdi je mnohem menší při použití detektorů kovů. V nepřístupných místech se můžeme pohodlně porozhlédnout díky inspekční kameře (endoskopu).
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Napájení, typ pohonu

Typ klíče

Provedení měřidla

Další vlastnosti

Provedení nářadí

Tvar

Unašeč

Rozměr

Délka

Materiál

Počet akumulátorů

Napětí akumulátoru

Technologie akumulátoru

Kapacita (energie)

Balení

Rozsah momentu - MAX

Rozsah momentu - MIN

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024