info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení

Bezpečnostní vysavače Nilfisk

Chraňte své zdraví bezpečnostním vysavačem prachu Nilfisk. Nilfisk nabízí stroje, které přesně odpovídají vašim potřebám, ať už se jedná o kutilské dílny nebo staveniště. Nilfisk nabízí vysoce výkonné možnosti, které jsou certifikovány pro všechny druhy postupů vytvářející prach.

Od stavby a dílen až po lehký průmysl jsou univerzální vysavače nutností pro zajištění vaší bezpečnosti při práci a Váš pracovní den bude snazší a bezpečnější.

Průmyslový vysavač je důležitou pomůckou pro ochranu zdraví při práci s elektrickým nářadím, ale také nepostradatelný pomocník pro zajištění čistého pracoviště. Všechny průmyslové vysavače jsou určeny pro mokré i suché vysávání. Dále se dělí na vysavače sáčkové nebo bezsáčkové s možností automatického čištění filtru. Důležitým parametrem je třída prašnosti pro kterou je vysavač určen. Základní třídy jsou L, M, H a další bezpečnostní třídy řeší výbušná prostředí a nebezpečné látky. Při výběru vysavače nesledujte pouze příkon, ale také podtlak a objemový průtok vzduchu.
7Vysavače průmyslové 0Filtry a sáčky 0Příslušenství
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Příkon

Kapacita (energie)

Napětí akumulátoru

Čištění filtru

Další vlastnosti

Typ obalu

Napájení, typ pohonu

Doporučené použití vysavače

Počet akumulátorů

Třída prašnosti

Objem


Bezpečnostní vysavače Nilfisk poskytují více než ideální pracovní podmínky. Naše odolné a spolehlivé filtrační sáčky zajišťují bezpečnou a jednoduchou likvidaci po dokončení práce. Díky spolehlivé, inovativní filtraci, kompaktní konstrukci a certifikaci třídy H si můžete být jisti, že budete mít ve svém provozu po ruce ty nejlepší možné prostředky, které odstraní nebezpečný prach představující zdravotní riziko během práce i po ní.

Nová řada vysavačů AERO SAFETY posouvá kompaktní vysavače na vyšší úroveň, zachovali jsme všestrannost, kterou milujete, stále se můžete těšit na prvotřídní výkon, ale přidali jsme další funkce pro lepší použitelnost a vyšší bezpečnost. Modely s označením H mají především kvalitní filtr třídy H, který zvládá všechny velikosti a typy nebezpečného prachu – mokrý a suchý. Tyto stroje jsou vybaveny unikátním filtrem LongLifeFilter s mimořádně odolnou membránou PTFE a taky měřením průtoku vzduchu, který vás informuje o potřebě vyčištění filtru. Funkce AutoSense AERO SAFETY je skutečně jedinečná – automaticky rozpozná, kdy začnete používat elektrické nářadí, a to díky dálkovému ovládání Bluetooth namontovanému na hadici vysavače. Kromě modelů pro třídu H jsou k dispozici i modely pro třídy L a M.

Částice prachu třídy H, které mohou způsobit vážné zdravotní problémy, naše oko nepostřehne – to však neplatí pro vysavače prachu Nilfisk. Vážné obavy spojené s prachem třídy H lze snadno zvládnout pomocí našich specializovaných, inovativních řešení pro filtraci a shromažďování prachu.

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2003-2023