EUR
menu

NAREX akční nabídka - levnější už to nebude

Historicky nejnižší ceny vybraných modelu NAREX.

Jirka Poláček je předváděcím technikem a školitelem společnosti Narex s.r.o. již více než 10 let. Je to človek na svém místě, který je nadšeným kutilem i v soukromém životě. Díky tomu načerpal bohaté zkušenosti a ty rád předává dál na školeních a předvádecích akcích u autorizovaných prodejců NAREX.
Nyní vám představuje své tipy na nejvýhodnejší nákupy bestselleru mezi stroji této tradiční české značky. Tyto osvědčené modely se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, odolností a užitnými vlastnostmi. Proto by neměly chybět v žádné dílně profesionála i kutila. K doporučeným modelům stroju nechybí ani nabídka kvalitního príslušenství.

Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2017