info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

>

Úklidová technika

Úklidová technika si své místo vedle nářadí jistě zaslouží. Ať se již jedná o filtr anebo autokartáč. Kromě úklidové techniky si jistě vyberete také z množství příslušenství, jako je kartáč podlahového stroje. V žádné výrobní, skladové či prodejní hale se jistě neobejdete bez podlahového mycího stroje a pro úklid skutečně velkých prostor se vyplatí investovat do průmyslového mobilního vysavače. Nepodceňujte úklid, vždyť teprve ten ukáže, že za tím vším stojí kus práce
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2019