info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

Stavební silikon Fischer bílý, kartuše 310ml

Katalogové číslo: FR525321
Značka: Fischer

Fischer stavební silikon se málo smršťuje a nevydává žádný zápach, takže je vhodný i pro náročné aplikace. Silikonový tmel na bázi alkoxy má silnou přilnavost na různé povrchy ve vnitřním i vnějším prostředí. Stavební silikon je vhodný k utěsňování spár kolem okenních a dveřních rámů, ke tmelení styčných a dilatačních spár na střechách a na stěnách.

Dostupnost: 14 dní

Původní cena: 467 Kč

420 Kč

347 Kč bez DPH

Pravdivé informace o stavu zásob

Rychlé doručení skladovky do 24 hod.

Doprava zdarma od 5.000 Kč

Testovací centrum přímo na prodejně

Fischer stavební silikon se málo smršťuje a nevydává žádný zápach, takže je vhodný i pro náročné aplikace. Silikonový tmel na bázi alkoxy má silnou přilnavost na různé povrchy ve vnitřním i vnějším prostředí. Stavební silikon je vhodný k utěsňování spár kolem okenních a dveřních rámů, ke tmelení styčných a dilatačních spár na střechách a na stěnách. Díky protiplísňové složce je stavební silikon použitelný i v koupenlně, WC a kuchyni, při montáži sanitárního vybavení. Silikon se snadno aplikuje a vyhlazuje, takže práce s ním probíhají rychle a přesně.


Stavební silikon Fischer bílý, kartuše 310ml v kategoriích: tmely

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021