info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

> Poradna > Slovník pojmů > Paslode barevné značení

Paslode barevné značení

Barevné značení určuje úroveň ochrany proti korozi

Pět různých barevných kódů na obalu pro jednoduché optické rozlišení povrchové úpravy hřebíků k usnadnění vhodného výběru hřebíků pro Vaše aplikace. Rozdělení do 3 tříd čímž splňuje požadavky Euro 5 (ES 5)

VNITŘNÍ

Hřebiky bez povrchove upravy splňuji požadavky Eurokodu 5 pro aplikace v interieru, servisni třida 1 (vnitřni prostředi). Specifikace – bez úpravy
 

VNITŘNÍ POZINK

ochranná vrstva galv. zinku do 7 μm
 

VNĚJŠÍ KRYTÉ

Podle požadavků Eurocode 5 pro aplikace v servisni třidě 1 a 2 (interier, nevyhřivany interier venkovně chraněny).Specifikace – galvanický zinek 12 μm.

VNĚJŠÍ KRYTÉ GALV-PLUS

Podle požadavků Eurocode 5 pro aplikace v servisni třidě 1 a 2 (interier, nevyhřivany interier venkovně chraněny).
- Vyšší ochrana proti korozi o 70% Specifikace – ZN / Al vrstva min. 15 μm

VNĚJŠÍ ŽÁROVÝ POZINK

- Podle požadavků Eurocode 5 pro aplikace v servisni třidě 1, 2 a 3 (interier, nevyhřivany interier venkovně chraněny, exterier vystaveny povětrnostnim
vlivům).
- Specifikace – vrstva zinku min. 55 μm

VNĚJŠÍ NEREZOVÁ OCEL

- Podle požadavků Eurocode 5 pro aplikace v servisni třidě 1, 2 a 3 (interier, nevyhřivany interier venkovně chraněny, exterier vystaveny povětrnostnim vlivům).
- Specifikace – A2 podle AISI 304.

 

Máme pro vás širokou nabídku hřebíků

 

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021