info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

O značce českého elektrického nářadí PROTOOL můžeme hovořit už pouze v čase minulém. V rámci restrukturalizace ve firmě TTS se výrobky PROTOOL zařadily do sortimentu pod světoznámou mateřskou značku FESTOOL a sesterskou NAREX.

Značka PROTOOL vznikla jako profesionální řada elektrického nářadí NAREX. Původní stroje černé barvy nesly označení NAREX professional, které bylo postupem času nahrazeno značkou PROTOOL. Základní černá barva zůstala zachována v kombinaci s oranžovými doplňky a logem PROTOOL. Firma byla součástí společnosti TTS (Tooltechnic Systems AG & Co). Mezi sesterské firmy PROTOOLu patřly firmy vyrábějící nářadí NAREX, FESTOOL, SCHNEIDER (do roku 2016) a TANOS výrobce systainerů. Hlavními obory zájmy firmy PROTOOL bylo:

 

Výrobky značky PROTOOL hledejte nyní pod značkou FESTOOL nebo NAREX

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021