info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

> Nářadí BOSCH

Nářadí BOSCH

 

Firma Bosch je v současné době mezinárodní globální firmou zasahujicí do všech odvětví lidského života. Mezi hlavní pilíře firmy Bosch patří: automobilová technika, elektrické nářadí, domácí spotřebiče, tepelná technika, automatizační technika.

Ve skupině Bosch najdeme také velké množství výrobců působících pod vlastní značkou. Jedná se např. o elektroniku BLAUPUNKT, tepelnou techniku JUNKERS, měřící techniku CST-BERGER, hobby elektrické nářadí SKIL, mikronářadí DREMEL, zahradní techniku ATCO, QUALCAST, vrtáky a nástroje HAWERA, švýcarské brusivo SIA, italského výrobce pilových kotoučů FREUD.

 

Vyberte si z nabídky nářadí Bosch

Provozovatel elektronického obchodu NářadíOnline.cz firma BP-SERVICE je autorizovaným prodejcem nářadí Bosch v České republice. V rámci této spolupráce nabízíme zákazníkům kompletní sortiment zboží a služeb divize Bosch - elektrické nářadí.

Být autorizovaným prodejcem firmy Bosch neznamená pouze výsadu prodávat nářadí Bosch, ale také s sebou přináší povinnosti nabízet zákazníkům poradenství a servisní služby. Do servisních služeb patří sběrná služba poškozených strojů a jejich odesílání do servisního centra Bosch.

 

NářadíOnline.cz je Bosch systémový specialista, BSS partner

Systémový specialista BOSCH - BSS partner je vysoce kvalifikovaný odborný prodejce firmy Bosch, specializující se na prodej elektrického nářadí Bosch, příslušenství a nástrojů. Systémový specialista Bosch má ve svém týmů obchodně technické poradce připravené vyřešit všechny požadavky a potřeby svých zákazníků. U BSS partnera najdete na skladě vždy všechny novinky nářadí Bosch a kompletní nabídku profesionální nářadí Bosch včetně systémového příslušenství.

 

Nářadí Bosch - záruční doba na 3 roky

Dobrovolné prodloužení záruky na profesionální nářadí BOSCH

zaruka 3 rokyRuční elektrické nářadí Bosch pro profesionály splňuje nejvyšší nároky na kvalitu. Z tohoto důvodu Vám firma Bosch nabízí možnost ihned po koupi prodloužit záruku na 3-roky. Tato nabídka platí pro veškeré modré elektrické nářadí a měřící techniku. Vyloučeny z toho jsou vysokofrekvenční nářadí, průmyslové akumulátorové šroubováky, příslušenství, akumulátory a nabíječky. Základní podmínkou pro prodloužení záruky je registrace stroje do 4 týdnů od prodeje. Záruční doba začíná datem nákupu.

Prodloužená záruka na 3 roky a registrace u prodejce nebo uživatelem

Firma BP-SERVICE, s.r.o. jako autorizovaný prodejce nářadí Bosch nabízí všem svým zákazníkům zpracování registrace prodloužené záruční doby na 3-roky. Zákazník pouze předá prodávajícímu základní kontaktní údaje, který je zpracuje a během několika minut zákazníkovi vytiskne záruční list s prodlouženou zárukou.

Zákazník nakupující prostředníctvím internetového obchodu NaradiOnline.cz si může zvolit zda chce nakoupit stroj s registrací záruky nebo si registraci provede sám na stránkách firmy Bosch.

 

 

Bosch - záruční opravna a servisní podmínky

Pokud Vám přestane fungovat Vaše elektrické nářadí Bosch navštivte svého nejbližšího prodejce nářadí Bosch a odevzdejte poškozený stroj k opravě. Prodejce za Vás vyřídí všechny potřebné formality a poškozené nářadí bezplatně odešle do centrálního servisu Bosch. V případě záruční opravy Vám bude nabídnut bezplatně náhradní stroj po celou dobu opravy, v případě pozáruční opravy bude náhradní stroj zapůjčen za úplatu.
Více informací k servisním službám ... 

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021