info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

> PRODEJNA uzavřena, E-SHOP jede dál...

PRODEJNA uzavřena, E-SHOP jede dál...

 

 

 

PRODEJNA uzavřena

na základě nařízení vlády ze dne 14.3.2020 jsme nuceni uzavřít maloobchodní prodejnu včetně všech souvisejicích služeb. Uzavření se tedy vztahuje také na půjčovnu nářadí, testovací centrum a výdejní místo elektronického obchodu. Podle dostupných informací je uzavření vyhlášeno na 10 dnů, takže potenciálně první možný termín pro znouvuotevření je středa 25.3.2020. To platí v případě, že nedojde k prodloužení ze strany vlády. Pro nákupy můžte nadále používat elektronický obchod.

 

E-SHOP prodej nepřerušen, jedeme dál..

Jsme připraveni zvládnout všechny vaše objednávky v obvyklých termínech a dodacích lhůtach. Ovšem musíme všichni počítat s občasnými výpadky dováženého zboží a tudíž s postupným redukováním nabízeného sortimentu pouze na skutečně dostupné kusy. Dovolujeme si upozornit, že u zboží, které nemáme na našem skladě, je červeným písmem uvedena obvyklá dostupnost, nikoliv závazný termín dodání. Uděláme vše pro to, aby ke skluzům nedocházelo, ale musíme kalkulovat s problémy které mohou nastat v každém článku zásobovacího řetězce. Prosíme vás tímto o pochopení a zvýšenou hladinu tolerance a pochopení.
Děláme co je v našich silách.

 

PLATBA hotovostní a dobírková ZASTAVENA !!!

Nastává nám první drobné omezení pro expedici našich zásilek. Reagujeme na žádosti všech přepravních služeb, které požadují maximálně preferovat bezhotovostní platby a eliminovat práci s hotovostí a platebními terminály. Rozhodli jsme se všem doručovatelům vyjít vstříc a minimalizovat jejich riziko vznikající platbami při předávce doručovaného zboží. Využívejte prosím dostupné varianty ONLINE PŘÍMÉ PLATBY, kdy jste po dokončení platby přesměrování na platební bránu. Nebo můžete využít způsob ZÁLOHOVÉ PLATBY, kdy po dokončení objednávky obdržíte do e-mailu zálohovou fakturu.

 

Společně to zvládneme !

 

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2019