EUR
menu

Zkuste to potichu, bez kabelu a benzínových splodin

Nastává čas, kdy můžete pracovat na zahradě a přitom nemusíte dýchat vzduch s příměsí benzínových splodin a nemusíte se trápit s neposedným klubkem prodlužovacího kabelu. Je tady akumulátorové nářadí Honda s Li-Ion článkem o napětí 56V a kapacitách 2,0Ah respektive 4,0Ah. V první vlně můžete využívat služeb turbínového fukaru, plotostřihu a strunového vyžínače. Rychlonabíječka dokáže nabít plně vybitý článek 2,0Ah za 25 minut.

Mezi akumulátorovou zahradní techniku musímé také zařadit robotické sekačky Honda Miimo, které pracují také nehlučně, ale hlavně samostatně. Takže můžete sedět na terase a pozorovat, jak sekačka pracuje za Vás.

 

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2017