info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

Chemická malta pro vysokou zátěž Fischer FIS HB 345S, 345ml

Katalogové číslo: FR33211
Značka: Fischer

Fischer speciální malta pro velké zatížení  Highbond FIS HB 345 C je prvek kotevního systému Highbond FHB II k upevňování v betonu s trhlinami i bez trhlin. Kartuše obsahuje vinylesterovou maltu bez styrenu. Kombinuje se s kotevními šrouby Highbond FHB II-A S (standardní), Highbond FHB II-A L (prodloužený) vyrobenými galvanicky zinkované, nerezové nebo vysoce korozivzdorné oceli.

Dostupnost: 14 dní

Původní cena: 1 612 Kč

1 386 Kč

1 146 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Sleva: 15%

Nitrilové rukavice nepudrované SONIC, vel. L (100ks)

Obvykle do: 21 dní
590 Kč 499 Kč /bal s DPH

Pravdivé informace o stavu zásob

Rychlé doručení skladovky do 24 hod.

Doprava zdarma od 5.000 Kč

Testovací centrum přímo na prodejně

Fischer speciální malta pro velké zatížení  Highbond FIS HB 345 C je prvek kotevního systému Highbond FHB II k upevňování v betonu s trhlinami i bez trhlin. Kartuše obsahuje vinylesterovou maltu bez styrenu. Kombinuje se s kotevními šrouby Highbond FHB II-A S (standardní), Highbond FHB II-A L (prodloužený) vyrobenými galvanicky zinkované, nerezové nebo vysoce korozivzdorné oceli. Při utahování šestihranné matice se kužely vtahují do lůžka z chemické malty a to se zapře o stěny vyvrtaného otvoru. Použitím systému Highbond FHB II jsou zábradlí, strojní zařízení a ocelové konstrukce bezpečně ukotveny ve vnitřních i vnějších prostorech.

Kotevní systém fischer Highbond FHB II maximálně využívá kapacitu tažené zóny betonu a dosahuje nejvyšších únosností. Díky tomu je možné snížit počet kotevních bodů a zmenšit rozměry kotevní desky. Ke kotvení lze podle požadavků aplikace a zatížení vybrat buď standardní verzi svorníku (FHB II-A S) nebo prodlouženou (FHB II-A L), a tak můžete pro svůj projekt zvolit hospodárnější řešení. Chemická malta FIS HB je díky většímu objemu vhodnější pro sériovou montáž.


Chemická malta pro vysokou zátěž Fischer FIS HB 345S, 345ml v kategoriích: Kotvy, hmoždinky

Parametry

Typ kotvy Chemická kotva
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021