EUR
menu

K vybraným úhlovým bruskám Fein jedna ZDARMA

 Úhlové brusky Fein - profesionální řešení pro náročné použití při opracování kovů. Jsou připraveny pro nejvyšší zatížení nejen při řezání a broušení kovových konstrukcí, opracování odlitků, ale i pro jemné a finální leštění (WSG 17-70 Inox). Spolehlivosti strojů Fein se může opírat o více než 150 let tradice vy výrobě elektrického nářadí.

Vybrané brusky Fein WSG s příkonem 1.700W o průměru 125m a 150mm včetně verze INOX s regulaci otáček, najdete v níže zobrazeném seznamu. Ke každé této brusce získáte WSG 7-115 ZDARMA. Ušetříte 2.565,-Kš.

Akce platí v období 1.1. - 31.3.2018

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2017